KONST / Litografier / Litografi 15042089
nr 1504 2089
Henri Matisse
(1869-1954), Frankrike
Litografi, Numrerad 79/150, ej signerad, bladets mått: 59x52 cm, yttermått inklusive ram: 66x60 cm
Henri Matisse, fransk konstnär född 1869, död 1954.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:11:18
18/11 20:32:01
700 kr
21/11 18:06:18
21 nov